امروز جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۸:۱۹:۰۱
بایوانرگل اکشن (ال آرژنین ال آسپارتات)bioenergol action

بایوانرگل اکشن:Bioenergol action

 
این محصول ترکیبی از دو اسید امینه آرژنین و آسپارتات می باشد که اثرات متعددی بر روی بدن دارد
آرژنین آسپارتات نقش برجسته ‌ای در برطرف کردن خستگی و افزایش انرژی دارد.از دیگر مزایای مهم آن می توان به بهبود جریان خون، افزایش سنتز پروتئین و رشد عضلانی، تقویت سیستم ایمنی، افزایش ترشح هورمون رشد، بهبود ناتوانی جنسی و ناباروری و سلامت سیستم قلب و عروق اشاره نمود. 
خستگی و آرژنین آسپارتات:
این ترکیب از محرکهای قدرتمند تولید نیتریک اکسید در بدن بشمار می آید که با افزایش جریان خون در عضلات باعث ارتقاء سطح انرژی  و رفع خستگی عمومی بدن یا خستگی بعد از فعالیت ورزشی می شود. روش دیگری که آرژنین آسپارتات به افزایش سطح انرژی کمک می کند از طریق حذف آمونیاک از بدن است . 
قلب و آرژنین آسپارتات:
آرژنین از طریق تولید نیتریک اکساید در بدن باعث خون رسانی بهتر به اندام ها از جمله قلب می گردد و برای بیمارانی که دچار گرفتگی رگ ها و یا فشار خون بالا می باشند مفید است. بسیاری از پزشکان مکمل های آرژنین را برای کمک به درمان بعضی از بیماری های قلبی و عروقی تجویز می کنند. 
ناتوانی جنسی و آرژنین آسپارتات:
همان طور که اشاره شد آرژنین سبب افزایش خون رسانی به اندام های بدن می شود و مصرف مکمل های آن باعث افزایش جریان خون به آلت تناسلی و بهبود وضعیت نعوظ و افزایش زمان آمیزش می گردد،هم چنین آرژنین آسپارتات با اتساع عروق خونی موجب افزایش میل جنسی در خانم ها و آقایان می گردد.
ناباروری و آرژنین آسپارتات:
آرژنین آسپارتات از اسید آمینه های ضروری برای تولید اسپرم محسوب می شود. 
تحقیقات نشان داده اند که مصرف این ترکیب باعث 2 برابر کردن حجم منی، تعداد و حرکت اسپرم می شود. از طرف دیگر نیتریک اکسید ساخته شده به وسیله ال آرژنین باعث غیرفعال کردن یون سوپراکساید می شود. از آن جایی که اسپرم به یون سوپراکساید بسیار حساس است در حضور نیتریک اکسید  تعداد اسپرم زنده و فعالیت آن ها افزایش می یابد.
بدنسازی و آرژنین آسپارتات:
آرژنین آسپارتات علاوه بر افزایش پمپ خون به عضلات سبب آزاد شدن بیشتر هورمون رشد در بدن شده که نقشی مثبت در افزایش حجم و قدرت عضلات و همچنین افزایش سرعت متابولیسم چربی ایفا می کند. آرژنین پیش ساز کراتین نیز می باشد. کراتین یک منبع انرژی سریع برای عضلات است.
بهبود زخم و آرژنین آسپارتات:
 
به علت نقشی که آرژنین آسپارتات در تولید ال-پرولین دارد، میتواند در بهبود زخم موثر باشد.ال-پرولین اسید آمینه مهمی است که به سنتز کلاژن منجر میشود.
مقدار مصرف:
روزانه یک شات همراه با صبحانه یا ناهار مصرف شود.
ورزشکاران و بدنسازان:روزانه یک شات نیم ساعت قبل از تمرین مصرف شود
در صورت تمایل می توانید با آب یا آبمیوه مخلوط نمایید.
احتیاط:
در صورت ابتلا به هر گونه بیماری قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 
نویسنده:دکترمهسا یساقی شرکت دارویی سینا پیشگام دارو نوین
تماس با ما اخبار و اطلاعیه ها پیوند ها

ایمیل info@divarsalamat.com شماره تماس جهت تبلیغات 09197092370

   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دیوار سلامت می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح